O nas

Kilka informacji na Nasz temat...


Sprzedaż nieruchomości to tylko pozornie łatwe zadanie. Wiele ofert dostępnych na rynku sprawia, że klienci mają dziś w czym wybierać.

Kierujemy się zasadą, że każda nieruchomość znajdzie swego właściciela, a każdy klient znajdzie swoją wymarzoną nieruchomość.  znajdzie swojego właściciela, a każdy klient znajdzie swoją wymarzoną nieruchomość, ale trzeba potrafić skutecznie szukać. I my jesteśmy w tym ekspertami.

 

Weszliśmy na rynek w 2019 roku z motywacji tworzenia własnej marki i budowania profesjonalnego biura nieruchomości.

 

Nie oznacza to jednak, że przychodzimy bez doświadczenia i wiedzy, tak istotnej w tej niełatwej branży.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy już wcześniej sprzedawali nieruchomości. Zaowocowało to ponad 7 letnim doświadczeniem na warszawskim rynku pośrednictwa, które słynie z agresywnych kampanii sprzedażowych i bardzo wymagających klientów, ceniących sobie kompleksową realizację projektu oraz profesjonalną obsługę prawną.

Wciąż się rozwijamy śledząc aktualne trendy, unowocześniając nasze usługi i opracowując kampanię sprzedażową indywidualnie dla każdego klienta. Już dziś możemy Ci zaoferować jakość w konkurencyjnej cenie.

Posiadamy udokumentowane i aktualne licencje Pośrednika Nieruchomości PFRN.


 

W skład zespołu wchodzą:


Magdalena Wieczorkiewicz - pośrednik nieruchomości numer licencji: 25236 


Przemysław Wojciechowski - pośrednik nieruchomości numer licencji: 25049, zarządca nieruchomości nieruchomości numer licencji: 29331, a także członek Stowarzyszenia Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA, które organizuje certyfikowane certyfikowane szkolenia, kursy i egzaminy, a przede wszystkim działa na rzecz rozwoju nieruchomości w Polsce, a przede wszystkim działa na rzecz rozwoju rynku nieruchomości w Polsce.

 

 Od samego początku działalności naszego biura stawiamy na nowoczesność, czego wyrazem jest choćby współpraca w ramach MLSu, będącego największym działającym w Polsce systemem wymiany ofert na wyłączność.


 

Jeśli szukasz profesjonalnego pośrednika nieruchomości, chcesz szybko sprzedać lub kupić lub kupić dom, mieszkanie czy inną nieruchomość w satysfakcjonującej cenie bez zbędnej biurokracji, ale w zgodzie z obowiązującymi przepisami, zapewniając sobie fachową opiekę – zapraszamy do nas. 

Facebook